MasażMasaż mobilny

Masaż mobilny z dojazdem do Twojego domu w Krakowie

Masaż pleców - Masaż mobilny z dojazdem do Twojego domu w Krakowie

Masaż z dojazdem do domu lub miejsca pracy w Krakowie staje się coraz bardziej popularną formą relaksu i rehabilitacji.
W dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy wiecznie spóźnieni i ciągle za czymś gonimy, masaż w domu brzmi ekskluzywnie i bardzo korzystnie dla naszej organizacji czasu.

 

Dlaczego warto skorzystać z masażu w domu

Masaż w domu pozwoli zaoszczędzić czas  związany z dojazdem do gabinetu, staniem w korkach, szukaniem miejsca parkingowego i drogą powrotną.
Na dzień dzisiejszy w Krakowie większość osób porusza się samochodem do pracy, sklepu itd., co bardzo utrudnia przemieszczanie się po mieście w godzinach szczytu.

HomeRehab – masaż mobilny Kraków, zadba aby Twoja wizyta odbyła się punktualnie i profesjonalnie. Nasi specjaliści posiadają kwalifikację, które zapewnią wysoką jakość usługi oraz miła atmosferę podczas wizyty.
Naszym celem jest, aby Twój wolny czas był pełen relaksu i odprężenia po ciężkim dniu pracy i pełnym obowiązków domowych.

Zaletą wizyty domowej jest to, że w momencie oczekiwania na wizytę możesz sobie zaparzyć kubek gorącej herbaty, rozsiąść się wygodnie na kanapie przy ulubionym serialu i wiesz, że nie musisz nigdzie specjalnie jechać, aby się zrelaksować.

 

Na czym polega masaż w domu? Jak muszę się przygotować?

Oferta HomeRehab dotyczy dojazdów na terenie Krakowa i okolic, w zakres usług wchodzą masaże oraz porady fizjoterapeutyczne.

Dla nas jesteś najważniejszy ! Dopasujemy termin wizyty do Twojego grafiku zajęć.
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli.
Mobilny charakter usługi pozwala na elastyczność i szeroki zakres godzin do wyboru.

Dbamy o to, aby wizyta była na najwyższym poziomie higieny i komfortu. Kładziesz się na profesjonalnym łóżku do masażu, specjaliści używają jednorazowych prześcieradeł przeznaczonych tylko do jednej wizyty, korzystają z środków higieny do mycia dłoni oraz przebierają się w profesjonalny strój medyczny do masażu. Używamy olejków zapachowych z najlepszych firm kosmetycznych dostępnych na rynku.
Jeżeli sobie życzysz masażysta może puścić Twoją ulubioną muzykę oraz rozpalić świeczkę zapachową z Twoim ulubionym zapachem.

 

Zapewniamy dojazd na terenie Krakowa i okolic.

Rezerwacji wizyty możesz dokonać online, lub telefonicznie: 602 676 853

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *