Masaż mobilny

Masaż mobilny

Poniżej znajduje się oferta masaży mobilnych, które wykonujemy w domu naszych klientów.

Masaż klasyczny

To najpopularniejszy masaż, który w zależności od potrzeb klienta może być intensywniejszy i mocniejszy. Całość masażu wykonujemy przy użyciu olejku.

Masaż wykonywany jest na tylniej części ciała: szyja, ramiona, ręce, plecy, nogi. W zależności od potrzeb moze być rowniez wykonany na przedniej części ciała: szyja, ramiona, ręce, dłonie, dekold, nogi.

Długość masażu jest zależna od klienta i jego indywidualnych potrzeb. Ma za zadanie poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób.

Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśn, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia sprawniejszy przepływ krwi i limfy.

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Antycellulitowy masaż bańką chińską pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę.

Taki masaż działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne po kilku zabiegach. Masaż bańką chińską można wykonać nie tylko w celu redukcji cellulitu.

Terapia podciśnieniowa znajduje zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń, np. bólów kręgosłupa, i przynosi ulgę spiętym mięśniom.

Masaż sportowy

Dedykowany jest dla sportowców oraz osób prowadzących aktywy tryb życia. Pozwala on zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym.

Masaż zmęczonych mięśni pomaga rozluźnić je i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Jest niezbędny w sytuacjach, gdy sportowcy muszą podjąć wysiłek, zanim zdążą odpocząć np.: intensywny wysiłek podczas zawodów lub okresów przygotowawczych do sezonu rozgrywkowego.

Masaż HomeRehab Special

Autorskie wykonanie masażu z połączeniem techniki masażu głębokiego z masażem klasycznym.

Masaż jest podzielony na dwie części: pierwszą mocniejszą bez użycia olejku, gdzie przeważają techniki masażu tkanek głebokich oraz uciski w miejscach największego spięcia mięśniowego oraz drugą z niewielką ilością olejku z techniką masażu klasycznego, wykonywane ruchy są powolne i dokładne. Całość zakończona uciskami.

Jest to oferta dla osób lubiących mocniejszy masaż w połączeniu z relaksem i odprężeniem.

Masaż relaksacyjny

Masaż dla osób które wolą delikatniejszy masaż. Masaż wykonany z użyciem olejku z przewagą ruchów wolnych, spokojnych z niewielką siłą. Czas trwania masażu jest zależny od potrzeb klienta.

Masaż wykonywany na przedniej i tylniej części ciała. Rozluźnia mięśnie, odżywia skórę i pobudza układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – niweluje negatywne reakcje na stres, likwiduje napięcie mięśni, pomaga w przywróceniu prawidłowego rytmu serca.

Szczególnie zalecany po okresie cieżkiej pracy lub długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Polecany dla osób które mają problemy z bezsennością, bólami głowy dla osób, które odczuwają presję oraz stres w codziennej pracy wraz z uczuciem przemęczenia.

Japoński rytuał masażu twarzy

Technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty.

Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Masaż poprawia wygląd skóry ale także zapewnia zmniejszenie napięcia i całkowite odprężenie się podczas masażu.

Kinesiotaping

Ma zadanie wspomóc redukcje bólu, zmniejszyć nadwrażliwość czuciowa, wspomóc pracę mięśni lub spowodować ich rozluźnienie.

To jedna z form terapii stosowanej w rehabilitacji, w której wykorzystuje się oddziaływanie na organizm specjalnie skonstruowanego plastra, w celu wykorzystania jego możliwości kompensacyjnych m.in. redukuje ból lub nadwrażliwość czuciową w skórze i mięśniach, wspomaga prace mięśni lub powoduje ich rozluźnienie, redukuje nadmiar płynu limfatycznego powodującego obrzęki oraz koryguje pozycje stawów.

Masaż Stress Off

Masaż oparty na technice masażu głębokiego, masażu klasycznego oraz japońskiego rytuału masażu twarzy.

Czas trwania 90 minut, gdzie masaż podzielony jest na dwie częśći. Pierwszą 60 minut masażu tylniej części ciała: szyja, ramiona, ręce, plecy i nogi. Część drugą 30 minut rytuału masażu twarzy. W skład rytuału wchodzi Masaż dekoldu, szyji, ramion oraz twarzy.

Przy masażu twarzy stosowane są techniki drenażu limfatycznego oraz masażu ujędrniającego wraz z energetycznym a cały rytuał zakończony jest uciskami twarzy i głowy.