Cennik masaży w Krakowie

CENNIK

klasyczny homerehab masaz mobilny kraków
relaksacyjnyonly homerehab masaz mobilny kraków
45minut homerehab masaz mobilny kraków
60minut homerehab masaz mobilny kraków
ujedrniajacy homerehab masaz mobilny kraków
leczniczy homerehab masaz mobilny kraków
sportowy homerehab masaz mobilny kraków
kinesiotaping homerehab masaz mobilny kraków
masazbankachinska homerehab masaz mobilny kraków
wizytafizjoterapeutyczna homerehab masaz mobilny kraków

Masaż Kraków, Masaż Kraków Homerehab, Masaż w Krakowie #masażkraków #masazkrakow

Przedstawiamy cennik masaży w Krakowie – Cennik klasyczny – relaksacyjny – ujędrniający twarzy, szyi oraz karku leczniczy sportowy kinesiotaping antycellulitowy masaż bańką chińską wizyta fizjoterapeutyczna (opcjonalnie – kinesiotaping, porady dietetyczne, ćwiczenia rehabilitacyjne) wszystko to w Krakowie! CENNIK MASAŻY W KRAKOWIE OD HOMEREHAB, KTÓRE WYKONUJEMY NA TERENIE KRAKOWA ORAZ W OKOLICACH – CO WAŻNE – DOJEŻDŻAMY DO NASZYCH KLIENTÓW!

Fizjoterapeuta mobilny od Homerehab – usługi profesjonalne nie tylko z masażu, ale także z zakresu fizjo i fizyko-terapii z dojazdem w miejsce, które oczekujesz! Przenieś salon do Twojego domu! Czy nie masz ochoty odpocząć, zrelaksować się albo zadbać o kondycje całęgo Twego ciała? Jesteśmy pewni, że chcesz zapomnieć o wszelkich dolegliwościach. Dlatego specjalnie dla Ciebie Homerehab dojeżdza w każde miejsce w okolicach Krakowa. Skorzystaj z Homerehab – Masaż Kraków. Zachęcamy Ciebie oraz Twoją rodzine, znajomych i tak dalej do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty – następnie wybierz do nas bezpośredni numer. Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania – chętnie na wszystkie odpowiemy, rozwiejemy Twe wątpliwości, razem podejmiemy się stworzenia idealnego planu przyszłej naszej owocnej współpracy.

Czy jesteś ciekawy wsazań i przeciwskazań do wykonywania masażu w krakowie homerehab? O to one, na pewno do wskazań możemy zaliczyć siedzący tryb życia, długie wysiłki, wszelkie stresy, depresje czy też ogólne zmęczenie, mięśniowe podwyższone napięcie oraz nerwowe napięcie, skurcze, przykurcze, wszelkie bóle fizyczne i psychiczne, na pewno bóle krzywa, kregosłupa, porażenia oraz osłabienia! Bóle stawów, wszelkie wady postawy.

Do przeciwwskazań, tutaj lista jest krótsza, zapoznaj się z nią. Menstruacja, hemofilia, ostre stany, gorączka, zmiany skórne. Jeśli nie jesteś pewny czy możesz skorzystać z masażu, zadzwoń czy też napisz do nas, znamy się na tym co robimy więc z chęcią pomożemy Tobie lub komuś w Twoim otoczeniu! 

Na pewno każdy klient zanim zostanie przez nas obsłużony, przechodzi tzw wywiad. Przecież nie każdy wie jaki potrzebuje masaż, dlatego krótka rozmowa to idealne rozwiązanie. Pytamy, odpowiadamy, informujemy o przebiegu masażu i efektach, które nastąpią. Aby osiągnąć efekt trwały, musimy wykonywać go w seriach.