O Homerehab

HOMEREHAB

Zespół HomeRehab to świetnie wykwalifikowani młodzi technicy, dla których masaż to coś więcej niż usługa.

Nasi specjaliści, orócz dyplomu, mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sukcesywnie zdobywaną wiedzą zawodową podczas wielu godzin spędzonych na obcowaniu z różnymi dolegliwościami i zaawansowanymi schorzeniami u naszych pacjentów.

Każde ciało, każdy organizm jest inny stąd zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, w celu jak najlepszego poznania, co w efekcie przyczynia się do jeszcze lepszego efektu końcowego.

W trakcie zabiegów masażyści HomeRehab dzielą się z klientami swoją wiedzą i doradzają jak mna co dzień dbać o swoje zdrowie, jednocześnie wprowadzając klienta w świat masażu po to, aby zdał sobie sprawę z róźnych przyczyn, które w następstwach mogą prowadzić do wielu dolegliwości.

Uświadamianie oraz dobro klienta to najważniejszy cel naszej pracy – HomeRehab nie tylko leczy, ale zapobiega i uświadamia.

Zapoznaj się z naszym funpagem na Facebooku. Homerehab dba o swoich klientów, dlatego na bierząco mamy dla was interesujące materiały oraz rabaty na specjalne okazje.