O Homerehab

HOMEREHAB

Ikona - 3 osoby, tworzące zespół - masaż z dojazdem Kraków

Zespół HomeRehab to świetnie wykwalifikowani młodzi technicy, dla których masaż to coś więcej niż usługa.

Ikona - doświadczenie i jakość usług na wysokim poziomie - masaż z dojazdem Kraków

Nasi specjaliści, oprócz dyplomu, mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sukcesywnie zdobywaną wiedzą zawodową podczas wielu godzin spędzonych na obcowaniu z różnymi dolegliwościami i zaawansowanymi schorzeniami u naszych pacjentów.

Ikona - spadochron z pomocą medyczną - masaż z dojazdem Kraków

Każde ciało, każdy organizm jest inny stąd zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, w celu jak najlepszego poznania, co w efekcie przyczynia się do jeszcze lepszego efektu końcowego.

Ikona - informacja - masaż z dojazdem Kraków

W trakcie zabiegów masażyści HomeRehab dzielą się z klientami swoją wiedzą i doradzają jak na co dzień dbać o swoje zdrowie, jednocześnie wprowadzając klienta w świat masażu po to, aby zdał sobie sprawę z różnych przyczyn, które w następstwach mogą prowadzić do wielu dolegliwości.

Ikona - dłoń pokazuje ok - masaż z dojazdem Kraków

Uświadamianie oraz dobro klienta to najważniejszy cel naszej pracy – HomeRehab nie tylko leczy, ale zapobiega i uświadamia.

Ikona - facebook - HomeRehab - masaż z dojazdem Kraków

Zapoznaj się z naszym fanpagem na Facebooku. Homerehab dba o swoich klientów, dlatego na bieżąco mamy dla was interesujące materiały oraz rabaty na specjalne okazje.