O Homerehab

Zespół HomeRehab to świetnie wykwalifikowani młodzi technicy, dla których masaż to coś więcej niż usługa.

Nasi specjaliści, oprócz dyplomu, mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sukcesywnie zdobywaną wiedzą zawodową podczas wielu godzin spędzonych na obcowaniu z różnymi dolegliwościami i zaawansowanymi schorzeniami u naszych pacjentów.

Każde ciało, każdy organizm jest inny stąd zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, w celu jak najlepszego poznania, co w efekcie przyczynia się do jeszcze lepszego efektu końcowego.

Uświadamianie oraz dobro klienta to najważniejszy cel naszej pracy – HomeRehab nie tylko leczy, ale zapobiega i uświadamia.

W trakcie zabiegów masażyści HomeRehab dzielą się z klientami swoją wiedzą i doradzają jak na co dzień dbać o swoje zdrowie. Dodatkowo wprowadzają oni klienta w świat masażu po to, aby zdał sobie sprawę z różnych przyczyn, które w następstwach mogą prowadzić do wielu dolegliwości.

Zapoznaj się z naszym fanpagem na Facebooku. Homerehab dba o swoich klientów, dlatego na bieżąco mamy dla was interesujące materiały oraz rabaty na specjalne okazje.