MasażMasaż mobilny

Bezpłatny dzień masażu w Twojej firmie!

Logo HomeRehab - masaż mobilny Krakow - bezpłatny dzień masażu

Jesteś właścicielem firmy w Krakowie, w której Twoi pracownicy pracują w pozycji siedzącej lub ciężko fizycznie? Często spotykasz się z zwolnieniami L4, i brakuje Ci pomysłu jak zadbać o swoich pracowników?

HomeRehab – masaż mobilny Kraków zaprasza wszystkie firmy z Krakowa i okolic do współpracy, w ramach której każdy z pracowników zostanie wymasowany całkowicie za darmo na specjalistycznym stole do masażu przez 20 minut w pokoju wyznaczonym przez firmę, dodatkowo każdy z pracowników otrzyma jednorazowy voucher – 50% na wizytę z dojazdem do domu.

Masaż jest wykonywany na tylnej górnej części ciała w tym: kończyny górne, ocinek szyjny, piersiowy, lędźwiowy kręgosłupa – skupiamy się również na indywidualnej potrzebie klienta. Usługa ma charakter relaksacyjny, ma zadanie zrelaksować i odprężyć pracownika.

Nasi specjaliści, to masażyści charakteryzujący się profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Są to absolwenci z tytułem magistra Akademii Wychowania Fizycznego z wydziału Fizjoterapii i Rehabilitacji w Krakowie oraz szkół i kursów masażu.

HomeRehab masaż mobilny Kraków jest firmą, która logistycznie i organizacyjnie jest gotowa na organizację eventu na najwyższym poziomie. Całkowicie dostosowujemy się do potrzeb firmy i pracowników.

Dzień próbny masażu nie kryje za sobą ukrytych opłat i umów. Wszystko jest całkowicie bezpłatne i bez zobowiązań.

Po dniu próbnym jeżeli uznacie, że wam się podobało i chcecie systematyczne wizyty w waszej firmie, mamy rożne warianty cen oraz czasu trwania masażu.

Przy stałej współpracy otrzymacie specjalną, indywidualną ofertę dla Twojej firmy zawierającą satysfakcjonującą cenę oraz każdy z pracowników dostanie stały rabat na wizyty domowe  -10 %.

Zapraszamy do współpracy, nie czekaj i zorganizuj swoim pracownikom dzień relaksu 🙂

ZAPYTAJ O OFERTĘ!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *