Zespół HomeRehab

Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Paulina Zalarska

Masażystka, fizjoterapeutka. Kontynuuje naukę na Akademii Wychowania Fizycznego (tytuł magistra).
Paulina zgadza się z cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu.” Od zawsze jest bardzo związana ze sportem, uczęszczała do szkoły sportowej, trenowała piłkę ręczna oraz jest pasjonatką wielu innych sportów. Ukończyła kursy kinesjotaping, Masażu Tkanek Głębokich, kompleksowa terapia dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa, podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego z elementami jogi. Paulina jest osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę i cały czas ją powiększa poprzez rożnego rodzaju kursy i konferencje.

Marta Ciuła

Masażystka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, na kierunku Turystyki i Rekreacji, ze specjalizacją Odnowy Psychosomatycznej, z tytułem licencjata.

Obecnie kontynuuje studia magisterskie w tym zakresie. Marta ukończyła kursy takie jak: kurs masażu klasycznego, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, bańką chińską. Do tego ukończyła certyfikowane kursy renomowanych marek: Skeyndor, Arosha, Kurland. Posiada również uprawienie z tytułu instruktor Fitness – Ćwiczenia siłowe. Jej pasją jest sport, muzyka i podróże. Celem zawodowym jest ciągłe poznawanie i uczenie się w dziedzinie odnowy biologicznej i zabiegów spa.