Zespół HomeRehab

Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

mateusz-stanek-zespol-homerehab

Mateusz Stanek

Magister AWF na wydziale Wychowanie Fizyczne w Krakowie.
Masażysta, Trener tenisa ziemnego, całe życie związany z piłką nożną i tenisem ziemnym.
Ukończył kurs i szkolenia z Masażu Tkanek Głębokich.
Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat uprawiania sportu pomaga w praktycznym i wszechstronnym podejściu do problemów z jakimi spotykają się klienci.
Założyciel HomeRehab – masaż mobilny Kraków.

Ania Kałuża

Fizjoterapeutka, technik masażysta, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz podyplomowe studia Medycyny Osteopatycznej. W swojej praktyce wykorzystuje techniki nerwowo-mięśniowe, powięziowe, elementy terapii manualnej oraz masaż tkanek głębokich. Stopniowo poszerza swój warsztat o pracę w koncepcji osteopatycznej. Ania interesuje się również żywieniem człowieka, co pozwalaj jej całościowo spojrzeć na problemy pacjenta.
Oprócz tego Anka to przeradosna istotka, która z pewnością zarazi Cię pozytywną energią! 😂😁

Zdjęcie - Paulina Zalarska - zespół HomeRehab

Paulina Zalarska

Masażystka, fizjoterapeutka. Kontynuuje naukę na Akademii Wychowania Fizycznego (tytuł magistra).
Paulina zgadza się z cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu.” Od zawsze jest bardzo związana ze sportem, uczęszczała do szkoły sportowej, trenowała piłkę ręczna oraz jest pasjonatką wielu innych sportów. Ukończyła kursy kinesjotaping, Masażu Tkanek Głębokich, kompleksowa terapia dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa, podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego z elementami jogi. Paulina jest osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę i cały czas ją powiększa poprzez rożnego rodzaju kursy i konferencje.