Zespół HomeRehab

Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Mateusz Stanek - HomeRehab

Mateusz Stanek

Magister AWF na wydziale Wychowanie Fizyczne w Krakowie.
Trener tenisa ziemnego, całe życie związany z piłką nożną i tenisem ziemnym.
Założyciel HomeRehab – masaż mobilny Kraków.

Barbara Bednarczyk

Jestem Barbara albo po prostu Basia:) Masażystka i studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od kilku lat masaż jest moim planem na życie i ogromną pasja, co wiąże się z wieloma kursami i szkoleniami jakie ukończyłam i zamierzam ukończyć. Do każdego pacjenta staram się podejść indywidualnie i zdobyć jego zaufanie, co przekłada się na świetną współpracę i super efekty. W ostatnim czasie swoją wiedzę poszerzyłam o kurs tkanek głębokich, masażu bańką chińską i terapii manualnej. Obecnie szkole się w dziedzinie kompleksowej terapii przeciwzastoinowej,by nieść pomoc osobom borykającym się z tym coraz częstszym problemem. Zapraszam
Zdjęcie - Paulina Zalarska - zespół HomeRehab

Paulina Zalarska

Masażystka, fizjoterapeutka. Kontynuuje naukę na Akademii Wychowania Fizycznego (tytuł magistra).
Paulina zgadza się z cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu.” Od zawsze jest bardzo związana ze sportem, uczęszczała do szkoły sportowej, trenowała piłkę ręczna oraz jest pasjonatką wielu innych sportów. Ukończyła kursy kinesjotaping, Masażu Tkanek Głębokich, kompleksowa terapia dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa, podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego z elementami jogi. Paulina jest osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę i cały czas ją powiększa poprzez rożnego rodzaju kursy i konferencje.

Robert Malawski

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem krakowskiej AWF, masażystą i terapeutą manualnym.
Z pacjentami pracuję już od 2013 roku, obecnie współpracuję również z piłkarską drużyną Kabla Kraków.
Intensywne szkolenia w zakresie terapii manualnej pozwalają mi lepiej pomagać swoim Pacjentom. Moją pasją od dziecka był sport, dlatego też często mam styczność z kontuzjami i urazami u osób uprawiających aktywność fizyczną.
Zdjęcie - Katarzyna Kowalczyk - zespół HomeRehab

Katarzyna Kowalczyk

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
W 2018r. ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietetyka. Zdobyta wiedza pozwala mi wszechstronnie podejść do problemu Pacjenta.
Swoją pomoc oferuję wszystkim osobom doświadczającym bólu pochodzenia przeciążeniowego, pooperacyjnego, reumatycznego i w przebiegu różnych chorób.
Z pasją zgłębiam także wiedzę na temat rehabilitacji kobiet w ciąży i po porodzie. Przyszłe i obecne Mamy mogą zawsze liczyć na moje wsparcie.
Serdecznie zapraszam na konsultacje i zachęcam do skorzystania z wizyty domowej!