Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Katarzyna Roczniak

Katarzyna Roczniak

Masażysta, fizjoterapeuta. Absolwentka akademii wychowania fizycznego z tytułem magistra fizjoterapii, dodatkowo kontynuuje studia na wydziale wychowania fizycznego.

Kasia jest osobą, która kieruje się słowami: „lepiej zapobiegać niż leczyć”, dlatego dużą wagę przywiązuje do prewencji oraz edukacji pacjenta. Jest również pasjonatką sportu, co również ma pozytywny wpływ na pracę zawodową Katarzyny. Świadczy, o tym fakt posiadania różnych uprawnień m.in. tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – Nowoczesne Formy Gimnastyki czy też posiadanie tytułu Trenera Narciarstwa Biegowego. Jej celem zawodowym jest połączenie obu pasji – fizjoterapii i sportu.

Paulina Zalarska

Paulina Zalarska

Masażystka, fizjoterapeutka. Kontynuuje naukę na Akademii Wychowania Fizycznego (tytuł magistra).
Paulina zgadza się z cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu.” Od zawsze jest bardzo związana ze sportem, uczęszczała do szkoły sportowej, trenowała piłkę ręczna oraz jest pasjonatką wielu innych sportów. Ukończyła kursy kinesjotaping, Masażu Tkanek Głębokich, kompleksowa terapia dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa, podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego z elementami jogi. Paulina jest osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę i cały czas ją powiększa poprzez rożnego rodzaju kursy i konferencje.