Zespół HomeRehab

Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Zdjęcie - Paulina Zalarska - zespół HomeRehab

Paulina Zalarska

Masażystka, fizjoterapeutka. Kontynuuje naukę na Akademii Wychowania Fizycznego (tytuł magistra).
Paulina zgadza się z cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu.” Od zawsze jest bardzo związana ze sportem, uczęszczała do szkoły sportowej, trenowała piłkę ręczna oraz jest pasjonatką wielu innych sportów. Ukończyła kursy kinesjotaping, Masażu Tkanek Głębokich, kompleksowa terapia dysfunkcji szyjnego odcinka kręgosłupa, podstawy rozluźniania mięśniowo-powięziowego z elementami jogi. Paulina jest osobą, która uwielbia zdobywać nową wiedzę i cały czas ją powiększa poprzez rożnego rodzaju kursy i konferencje.

Zdjęcie - Katarzyna Kowalczyk - zespół HomeRehab

Katarzyna Kowalczyk

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
W 2018r. ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietetyka. Zdobyta wiedza pozwala mi wszechstronnie podejść do problemu Pacjenta.
Swoją pomoc oferuję wszystkim osobom doświadczającym bólu pochodzenia przeciążeniowego, pooperacyjnego, reumatycznego i w przebiegu różnych chorób.
Z pasją zgłębiam także wiedzę na temat rehabilitacji kobiet w ciąży i po porodzie. Przyszłe i obecne Mamy mogą zawsze liczyć na moje wsparcie.
Serdecznie zapraszam na konsultacje i zachęcam do skorzystania z wizyty domowej!