MASAŻ BIUROWY, MASAŻ NA EVENTACH I KONFERENCJACH

Masażysta w domu klienta.

Masaż biurowy Work-Site

To rodzaj masażu stworzony specjalnie dla osób :
– wykonujących siedzącą pracę biurową,
– odczuwających nadmierne napięcie mięśniowe,
– których najczęstszym objawem są silne bóle kręgosłupa oraz głowy wywołane przebywaniem w jednej pozycji przez wiele godzin pracy.
Work-Site to masaż w obrębie szyi, ramion, odcinka szyjnego kręgosłupa, mięśni czworobocznych pleców, który pozwala zrelaksować się, złagodzić dolegliwości przemęczenia. Masaż polega na rozluźnieniu napiętych mięśni kręgosłupa oraz odprężeniu się i zrelaksowaniu. Do tego typu masażu używane jest specjalnie zaprojektowane krzesło wyprofilowane tak, by zapewnić komfort osobie masowanej. Osoba siadając na krześle przyjmuje rozluźnioną pozycję, która jest bardzo wygodna i zmniejsza napięcie mięśniom. Jest to zabieg, trwający od 10min do 15 min. Masowana osoba nie musi specjalnie się przebierać do masażu, nie stosuje się także olejków. Zabieg może być wykonany podczas, np. przerwy na lunch lub kawę.
Elastyczna forma masażu sprawia, iż uczestnicy tego typu eventów i konferencji chętnie korzystają z strefy relaksu. Jest to doskonały sposób na uatrakcyjnienie eventu oraz zapewnieniu gościom ekskluzywnej formy relaksu podczas siedzenia w jednej pozycji na konferencji.

Masaż biurowy na stole do masażu

Masaż odbywa się w wyznaczonym przez firmę pomieszczeniu (pokój karmiącej matki, sala konferencyjna, pokój socjalny) – w głównej mierze chodzi o miejsce, w którym pracownik będzie mógł w spokoju odpocząć w trakcie ciężkiego dnia pracy.
Masaż przeprowadzamy na profesjonalnym łóżku do masażu, gdzie wizyta trwa 30 minut.
Masaż jest wykonywany na tylnej górnej części ciała w tym:
– kończyny górne,
– odcinek szyjny, piersiowy, lędźwiowy kręgosłupa – tutaj również skupiamy się na indywidualnej potrzebie klientów.
Masaż ma charakter relaksacyjny, ma zadanie zrelaksować i odprężyć pracownika.

Masaż pleców przedramieniem.

Wyjątkowa oferta dla firm!