Masaż mobilny

HomeRehab w Korpo Voice

Homerehab wywiad w gazecie Korpo Voice
W nowym wydaniu miesiecznika Korpo Voice ukazał się materiał na temat naszej firmy HomeRehab masaż mobilny Kraków. Korpo Voice to gazeta bezpłatna, raz w miesiącu rozdawana jest bezpośrednio pod największymi biurowcami w Polsce, prosto do rąk wchodzących do nich pracowników. Głównym tematem wywiadu był ostatnio popularny temat, a zarazem nasza specjalność. czyli masaż z dojazdem do miejsca pracy w Krakowie.
Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć szczegóły oferty oraz opis tej usługi.
Oprócz tego podczas rozmowy poruszane były tematy związane z ergonomią pracy oraz trudnościami zdrowotnymi z jakimi spotykają się ludzie korporacji. Korpo Voice rozpisywał się na temat naszej organizacji eventów oraz o różnych opcjach i wariantach masażu w pracy jakie oferujemy. Masaż z dojazdem do biura jest to temat już coraz bardziej popularny w Krakowie, wiele firm i korporacji zaczyna zdobywać świadomość na temat ergonomi pracy oraz jak ważne jest aby zadbać o swoich pracowników.

Zapraszamy serdecznie do przeczytania wywiadu oraz do zapoznania się z ofertą naszej firmy HomeRehab masaż mobilny Kraków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *