masaż kraków
WIELU PRACOWNIKÓW BIUROWYCH FIRM I KORPORACJI ZMAGA SIĘ Z WIELOMA SCHORZENIAMI: BÓLEM PLECÓW, GŁOWY, STAWÓW.

OFERUJEMY

- DOJAZD DO MIEJSCA PRACY

- MASAŻE TRWAJĄ 35 MINUT

- MASAŻE W MIEJSCU PRACY DLA PRACOWNIKÓW

- MASAŻE WYKONYWANE W SPECJALNIE PRZEZNACZONYCH DO TEGO MIEJSCACH W POZYCJI LEŻĄCEJ NA PROFESJONALNYM STOLE DO MASAŻU

Pozornie lekka praca biurowa stwarza wiele zagrożeń dla wykonujących ją osób. Osiem na dziesięć osób skarży się na silne bóle kręgosłupa, wywołane zmniejszoną aktywnością fizyczną oraz pozostawaniem w tej samej pozycji, przez większość czasu w pracy. Do najczęstszych chorób związanych z pracą biurową należą: przewlekłe zapalenia stawu barkowego, zespół cieśni na cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty oraz zapalenia ścięgien i pochewek. Pojawiają się również zaburzenia menstruacji, poronienia czy impotencja.

Masaż mobilny dla firm w Krakowie
dla firm Masaż mobilny Kraków

 

 

Statystyki przeprowadzonych badań alarmują że, stres w miejscu pracy wzrasta (niezależnie od stanowiska) pociągając za sobą duże straty dla gospodarki, związane ze spadkiem produktywności. Pewien poziom stresu jest oczywiście zjawiskiem pożądanym, jednakże coraz częściej zbyt duży stres w pracy prowadzi do wielu chorób przewlekłych.

dla firm Masaż mobilny Kraków

Nie ma w zasadzie przepisów, które bezpośrednio nakazywałoby walkę ze stresem. Niemniej jednak obowiązkiem pracodawcy jest:

* ochrona zdrowia i życia pracowników poprzez zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, w tym także warunków psychospołecznych stosować środki zapobiegające chorobom zawodowym i innym chorobom związanym z wykonywaną pracą (art. 207 § 2 oraz art. 227 § 1 Kodeksu pracy).

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA MASAŻU W MIEJSCU PRACY

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

korzysci-dla-pracownika-masaż-mobilny-kraków

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

korzysci-dla-pracodawcy-masaż-mobilny-kraków

Masaż mobilny dla firm w Krakowie

Również koszty ekonomiczne dla samej firmy są wyraźnie widoczne.

Pracownicy, zarówno niższego jak i wyższego szczebla, pod wpływem dużej ilości stresu są wyczerpani fizycznie i psychicznie. 

Nierzadko odczuwają też dolegliwości zdrowotne z tych powodów.

Obniża się efektywność i wydajność ich pracy, częściej popełniają niezamierzone pomyłki i błędy. 

Częściej korzystają ze zwolnień lekarskich i biorą dni wolne. 

Częściej ulegają wypadkom przy pracy, tracą zainteresowanie pracą. 

Są mniej zaangażowani w wykonywanie obowiązków służbowych.

Negatywne działanie stresów związanych z pracą może wywoływać m.in.

Nadciśnienie tętnicze – cukrzyca – choroby serc – udary mózgu – zaburzenia snu – depresje i nerwicę – schorzenia układu pokarmowego – zwiększone ryzyko choroby nowotworowej itp.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA w związku z masażem mobilnym dla firm w krakowie.

– uwalnia napięcie mięśni.- obniża poziom stresu. – niweluje ból głowy, karku, pleców oraz odciąża oczy. -czyli najczęstsze objawy zmęczenia występujące u pracowników biurowych -wspomaga kreatywność i napełnia pozytywną energią do pracy, zwiększa zadowolenie z pracy -poprawia zdrowie i samopoczucie psychiczne -zwiększa czujności koncentrację (pracownicy stają się bardziej produktywni) -zmniejsza stres -zmniejsza ilość bólów kręgosłupa,głowy (możliwość skupienia się na swoich obowiązkach)

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY – Zwiększa efektywność i produktywność utrzymując energię i zdrowy organizm pracownika. – zwiększa chęć do pracy jaki samą efektywność wykonywanej pracy – obniża koszty – zdrowi i chętni do pracy pracownicy to znacznie niższe koszty, które występują w przypadku zwolnień chorobowych – nie wymaga specjalnego miejsca – jest wykonywany w miejscu pracy wyznaczonym przez pracodawcę więc bez problemu jako miejsca można użyć niemal każdego pomieszczenia biurowego – zwiększa zadowolenie z pracy i morale pracowników. Tego typu udogodnienia dla pracowników podnoszą atrakcyjność firmy dla pracowników na rynku pracy. Masaż mobilny dla firm w Krakowie