Zespół HomeRehab

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz zespół.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu każda usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Mateusz

Założyciel HomeRehab – masaż mobilny Kraków.

Magister AWF na wydziale Wychowanie Fizyczne w Krakowie. Masażysta, trener tenisa ziemnego, całe życie związany z piłką nożną i tenisem ziemnym.

Szczególnie zapraszam na autorskie wykonanie masażu “homerehab special” z wykorzystaniem technik masażu tkanek głebokich i masażu klasycznego oraz na japoński rytuał masażu twarzy.

Wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat uprawiania sportu pomaga mi w praktycznym i wszechstronnym podejściu do problemów z jakimi spotykają się klienci.

Agnieszka

Jest magistrem fizjoterapii po krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletnie doświadczenie pracy pozwala jej na wszechstronne i kompleksowe działanie z pacjentami, którzy mają problemy m.in. z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, mięśni i powięzi, z pacjentami po zabiegach operacyjnych i urazach. Agnieszka od zawsze chciała rozwijać się i poszerzać wiedzę w temacie związanym z terapią manualną oraz osteopatią. Ma w swoim dorobku specjalistyczne kursy tj.
  • terapia manualna,
  • mobilizacje i manipulacje kręgosłupa,
  • techniki osteopatyczne,
  • trening funkcjonalny,
  • kinesiotaping.
Jest wielką miłośniczką sportu i aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Według Agi nic nie ma lepszego wpływu na zdrowie niż aktywność fizyczna i odpowiednie odżywanie. Dodatkowo jest trenerem personalnym i masażystą, interesuje się żywieniem człowieka, co pozwala jej całościowo spojrzeć na problemy pacjenta.