Masaż w firmie Kraków – jak zacząć?

Masaż w firmie Kraków – jak zacząć?

Posted on Posted in Masaż Kraków

Masaż w firmie Kraków – jak zacząć?

Jesteś właścicielem firmy, zatrudniającej wiele osób przy stanowisku komputerowym?

Jesteście w dobrych relacjach lub po prostu chcesz im sprawić pożyteczny prezent?

Masaż to świetny wybór! Na początku postaraj się przeprowadzić ankietę w firmie, kto byłby chętny na praktyki takiego rodzaju, nie bądź nachalny! Pamiętaj, że nie wszyscy muszą być chętni do masażu w firmie, dlatego taka ankieta pozwoli CI zaoszczędzić rozczarowań i przede wszystkim zapobiec wydaniu pieniędzy w błoto. Masaż jest to świetna okazja na miłe spędzenie czasu z pracownikami, co zdecydowanie przełoży się na pozytywne aspekty w Twojej firmie , a dokładnie jakie?

Co oprócz strat czasu pracy i pieniędzy?

Pod żadnym pozorem nie powinniśmy traktować masażu w firmie jako ‘’wydatku’’ a jako INWESTYCJĘ. Jest to inwestycja w naszych pracowników, którzy poczują się zdecydowanie lepiej i fizycznie i psychicznie po takim zabiegu.

Fizyczny aspekt to przede wszystkim łagodzenie i zapobieganie powstawaniu urazom, związanym z wielogodzinną pracą przed komputerem. Jest to bardzo istotne, ze względu iż pracowni w niewygodnej pozycji, zmęczony parogodzinną pracą staje się zdekoncentrowany i zamyślony, ponieważ odczuwa dyskomfort lub ból i skupiony jest jedynie na znalezieniu wygodnej dla niego pozycji, a co za tym idzie – spadek efektywności pracownika.

Masaż dla firm ma jeszcze drugi pozytywny aspekt dla Twoich pracowników – psychiczny

Twoi pracownicy uświadomią sobie, że są dla Ciebie kimś ważniejszym niż tylko pracownikami. Poświęcenie im 1 wolnej godziny oraz sprawienie przyjemności spowoduje, że będą Cię jeszcze bardziej cenili oraz zrozumieją, że ich szanujesz – co zrekompensuje Ci się podwójnie. Dzięki temu Twoi pracownicy zrozumieją, że są bardzo dla Ciebie ważni i poczują się jeszcze bardziej odpowiedzialni za powierzone im obowiązki, a w ogóle za tworzenie i rozwój firmy.

To takie proste – 1 usługa masażu mobilnego dla firm spowoduje to, że Twoi pracownicy będą jeszcze chętniej pracować i efektywniej, co z pewnością przekształci się w lepsze wyniki finansowe Twojej firmy – a w ogólnym rozliczeniu – Twoje zyski

Firma HomeRehab prowadzi usługi masażu mobilnego dla firm w Krakowie – nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem z pewnością pomogą Twoim pracownikom i Tobie w rozwoju swojej działalności.

HomeRehab – masaż mobilny dla firm Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 11 =